...brak czasu, nadmiar obowiązków odwlekana nauka czy może brak refleksji którymi mógł bym się podzielić z każdym potencjalnie zainteresowanymi...?
Te jaki i wiele innych powodów których przedstawić nie jestem wstanie miały wpływa na moją ostatnia nieobecność/nieobecność.
Dziś czas na zwieńczenie długo odwlekanego projektu z P.K.M
jak zawsze brak motywacji i chęci -nawet w obliczu środowego death line-u.
20:01 wciąż brak jakichkolwiek widocznych oznak zapału..
/apeluję o pomoc
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz