nie mogłem zostawić tego bez komentarza- dla tego pytam się co się do K**** Nę*** dzieje z ta młodzieżą- czy ja się stężeje czy to tylko młodzież wraca do każeni - do kamienia łupanego, do czasów gdy"podejrzewam takie rzeczy mogły zaistnieć- chodź pewnie mogły by grozic pożarciem"
W.T.F!!!
............. ja się K**** poddaje....
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz