wtorek, 23 marca 2010

---M.A.S.A.K.R.A---

TO JEST PO PROSTU NIE DO OGARNIĘCIA!!!!!

nie mogłem zostawić tego bez komentarza- dla tego pytam się co się do K**** Nę*** dzieje z ta młodzieżą- czy ja się stężeje czy to tylko młodzież wraca do każeni - do kamienia łupanego, do czasów gdy"podejrzewam takie rzeczy mogły zaistnieć- chodź pewnie mogły by grozic pożarciem"
W.T.F!!!



............. ja się K**** poddaje....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz